• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Opcje przeglądania

Obrazy na płótnie CANVAS

Obrazy na płótnie z Twoim zdjęciem 

Obraz na płótnie ze zdjęciem to Twoja fotografia nadrukowana na wysokiej jakości płótno, które ostatecznie, aby wydobyć z niego wszystkie estetyczne walory zostaje naciągnięte na blejtram i przypięte za pomocą metalowych zszywek. 

 

Żywe kolory i wysoka jakość wydruku

Płótna Canvas to specjalistyczne materiały imitujące płótna malarskie. Takiej wysokiej jakości płótno, nadaje się do reprodukcji klasycznych i znanych obrazów, jak i personalizowanych dekoracji na ścianę. Oryginalna struktura sprawia, że wydruki stają się prawdziwymi dziełami sztuki jak z niesamowitej galerii sztuki. Do produkcji obrazów używamy płótna o gramaturze 300 g/m2, które może posłużyć również do wydruków wielkoformatowych. Rewolucyjna technologia druku, pozwalana na stworzenie niesamowitych obrazów, które zaskakują swoją wysoką jakością, żywymi kolorami oraz niesamowitym odwzorowaniem wszystkich elementów. Dzięki temu mamy gwarancję wysokiej jakości i dokładności wydruku!

 

Zdjęcia dzieci na płótnie - udokumentuj i stwórz pamiątkę na lata!

Dzieci tak szybko rosną, a my staramy się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty z życia dziecka. Warto niektóre z nich zaprezentować w formie obrazu na płótnie, aby mieć je przy sobie na co dzień. Zdjęcia najmłodszych członków rodziny odmienią Wasze wnętrza nie do poznania, wprowadzą radość do pomieszczeń i wśród domowników. Footobrazy ze zdjęciem z sesji noworodkowej, czy też dziecięcej to najwspanialsza galeria wspomnień, którą możesz stworzyć z myślą o najmłodszych. Zaakcentuj obecność dziecka i pozwól zatrzymać wszystkie chwile w postaci dekoracji na ścianę. 

 

Fotoobraz na płótnie jako najlepsza pamiątka z wakacji

Uwiecznij radosne i beztroskie chwile z najbliższymi na zdjęciu, a później stwórz z nich dekoracje ścienną. Nadaj "emocji" Twojemu wnętrzu! Pełny nasyconych kolorów krajobraz zachodzącego słońca i dynamiczne ruchy fal uchwycone w kadrze i naniesione na fotoobraz na płótnie Canvas. Pozwól sobie na codzienny powrót do niezapomnianych miejsc i ludzi.

 

Zdjęcia rodzinne na ścianie to ponadczasowy dodatek do wnętrz 

Stwórz obraz, który będzie wyjątkową dekoracja ścienną w Waszym domu. Wniesie wiele emocji i wspólnych wspomnień z wybranych wspólnych podróży, wyjazdów oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Personalizowane wnętrze sprawi, że dom nabierze uroku i zyska "dusze", której brakuje standardowym katalogowym aranżacją. Galeria wspomnień stworzona jest najczęściej przez samych domowników, dlatego nadrukowane fotografie nabierają jeszcze większego znaczenia. 

 

Zdjęcia ślubne na płótnie - magia chwili ujęta w jednym kadrze! 

Zaaranżuj klimatyczną przestrzeń, dzięki niezwykłym dodatkom na ścianę, które przedstawiają rozpoczęcie jednego z najważniejszych etapów w naszym życiu. Fotografia ślubna wykonana na wielkoformatowym płótnie będzie stanowiła centralny element dekoracji wnętrza, który będzie punktem odniesienia do do wspólnych rozmów na temat tego magicznego dnia dla współmałżonków i ich rodziny. Powieś obraz na ścianie w salonie, jadalni czy też w sypialni i ciesz się wysokiej rozdzielczości wydrukami z dbałością o najmniejsze detale. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium