• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Dekoracja weselna, która przywita gości miłym słowem! Tablice powitalne mogą wprowadzić w dobry nastrój i stać się pierwszym wizualnym akcentem nakreślającym charakter i motyw przyjęcia. Zachowanie spójności dekoracji weselnej wprowadzi harmonię i wzbogaci przestrzeń sali. Lekka forma transparentnego szkła akrylowego nie przyćmi innych elementów wystroju, lecz dopełni całości, ciesząc oko. To właśnie dzięki tej subtelności weselna tablica powitalna na plexi idealnie wpasuje się w styl klasyczny, boho, rustykalny, a nawet glamour. Różnorodność wzorów i możliwość indywidualnych projektów daje szerokie pole manewru w poszukiwaniach modnych i nowoczesnych dekoracji weselnych.  

Tablice powitalne

  • nowość

Tablica powitalna na wesele - rozpocznij wesele w dobrym stylu

Każda uroczystość wiąże się z tym, że osoby organizujące przyjęcie będą witać gości. Tak ważna uroczystość jak dzień ślubu, niesie za sobą jeszcze większą odpowiedzialność reprezentacyjnego powitania przybyłych weselników. Każdy powinien poczuć się ważny i doceniony za to, że po prostu uczestniczy w tak ważnym dniu dla nowożeńców. Nie zawsze jest możliwe, aby w sposób bezpośredni gospodarze mogli przywitać się z nowo pojawiającymi się osobami. To właśnie dzięki tej subtelności weselna tablica powitalna na plexi idealnie wpasuje się w styl klasyczny, boho, rustykalny, a nawet glamour. Różnorodność wzorów i możliwość indywidualnych projektów daje szerokie pole manewru w poszukiwaniach modnych i nowoczesnych dekoracji weselnych.  

 

Witamy gości weselnych - funkcjonalny dodatek 

Tablica powitalna to idealny element, który w efektowny sposób symbolicznie rozpocznie uroczystość weselną. Państwo Młodzi nie muszą martwić się o to, że którykolwiek z członków rodziny lub znajomych zostanie przez nich pominięty. To nie jedyna zaleta, którą posiada produkt. Podczas uroczystości, które odbywają się w dużych restauracjach, kompleksach lub na otwartej przestrzeni, możliwe jest, że goście będą poszukiwać właściwego miejsca. Tablica powitalna od razu zasygnalizuje w którym miejscu znajduje się sala weselna na której ma się odbyć zabawa. Taki element jest nieodłącznym dodatkiem na dużych weselach!

Co z małym weselem? Tam też znajdzie swoje miejsce. Baner jest niesamowicie funkcjonalny i zapobiega zamieszaniu podczas organizacji, ma jednak również swoje zastosowanie jako efektowny element dekoracyjny! Tablica zawsze jest w stylu, który obowiązuje na weselu, dlatego idealnie wkomponuje się w całą aranżację przyjęcia. Odpowiednio dobrana może stać się pierwszym elementem, który wzbogaci wizualny odbiór wystroju sali.

 

Personalizowane tablice powitalne

Na prawie każdym weselu możemy już znaleźć tablice powitalne. Jak sprawić, żeby się wyróżniały? Zamówić ją z personalizacją. Umieszczenie imienia Pani i Pana młodego oraz daty ich ślubu to jedne z podstawowych elementów, które powinny się na niej znaleźć. Sprawiają one, że zostaje podkreślony charakter uroczystości i cel dla którego został zorganizowany ten wyjątkowy dzień! Jest to element potwierdzający, że weselnicy zgromadzili się w odpowiednim miejscu dla dwóch bliskich im osób.

 

Tablice powitalne ze zdjęciem Pary Młodej

Coraz częściej Państwo Młodzi decydują się na dodatkowy element, który może pojawić się na tablicy powitalnej. Jest nim ich wspólne zdjęcie. Dzięki niemu zostają podkreślone ich relacje i radość z faktu, że są w sobie zakochani. Miłość i szczęście wypisane na twarzy to potwierdzenie faktu, że dzień wesela jest dla Pary Młodej cudownym przeżyciem i uwieńczeniem kilku lat narzeczeństwa.

Tablica powitalna ze zdjęciem Pary Młodej udekoruje salę lub wejście do sali weselnej, miłym i uroczym akcentem, przedstawiającym momenty z ich wspólnego życia. Najczęściej Pary Młode decydują się na fotografie z sesji narzeczeńskiej.

Tego typu dekoracje przyjmowane są z dużym entuzjazmem!

 

Gdzie ustawić tablicę powitalną?

Dekoracja z napisem powitalnym skierowanym dla gości, powinna być bardzo dobrze widoczna. To jedna z najważniejszych kwestii, która musi być spełniona podczas wybory miejsca. Dlaczego to takie ważne?

Goście weselni nie zawsze wiedzą w którym kierunku mają podążać, aby trafić na salę weselną. Bardzo często to właśnie tablica jest elementem informacyjnym, wskazującym właściwą drogę. Dzięki jej dobrej widoczności, wyeliminujemy zbędną dezorganizację gości oraz stres.  

Na samym początku uroczystości weselnicy w swoich rękach trzymają prezenty dla Pary Młodej. Niekiedy są to tylko kwiaty i koperta, a innym razem duże pudła z kokardą. Pomimo rozproszenia uwagi i początkowego zamieszania, goście powinni od razu zwrócić uwagę na oryginalny element powitalny.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium