• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Tablica z planem stołów na wesele jest elementem dekoracyjnym wielu przyjęć Par Młodych, które chcę w jak najlepszy sposób od samego początku zorganizować swoją uroczystość z dbałością o ład i porządek. Funkcjonalność połączona z precyzyjnym wykonaniem świadczy o podniosłości tego zdarzenia. Rozpiska stołów weselnych będzie niezastąpiona podczas organizacji dużych zaślubin i w przypadku, kiedy występują okrągłe stoły. Dobra organizacja wesela to podstawa udanego przyjęcia i szampańskiej zabawy! 

Plan stołów

  • nowość

Plan stołów weselnych 

Goście zaproszeni, przybycie na uroczystość weselną potwierdzona. Czas zająć się rozmieszczeniem stołów na sali weselnej oraz usadzeniem gości. Dobrze przemyślany plan wpłynie na lepszą organizację. W dużej części od otaczających nas osób zależy czy będziemy się czuć dobrze i komfortowo czy też nie. Rozplanowanie miejsc siedzących dla wszystkich, często wiąże się z dużymi dylematami. To nie lada wyzwanie do którego trzeba usiąść odpowiednio szybko. 

Para Młoda zawsze ma na celu, aby ich przyjęcie weselne było zorganizowane w sposób nienaganny. Wykorzystanie funkcjonalnych elementów dekoracyjnych pozwala im na lepszą i sprawniejszą organizację wielu elementów na raz, aby w dniu ślubu mieć spokojną głowę. Są świetnym dopełnieniem dekoracji weselnej na którą składa się cała aranżacja. Odpowiedni dobór motywu pozwala stworzyć zachwycającą atmosferę. 

Dekoracyjna tablica w dowolnym rozmiarze i z oryginalny motywem? Oczywiście, że tak. Niezależnie od tego jak bardzo kreatywny pomysł przychodzi Wam do głowy, my postaramy się go zrealizować.

 

Plan stołów weselnych to świetna forma organizacji

Detal, który umożliwia sprawniejszą organizację osób przybyłych na weselną uroczystość. Od samego wejścia wiadomo w jakim kierunku udać się na wyznaczone przez Państwa Młodych miejsce siedzące. Dzięki wcześniejszemu zaplanowaniu układu, w ostatecznym rozrachunku unika się haosu po wejściu na salę. Bez tego goście mogliby stworzyć niepotrzebne zamieszanie i zamiast skupić uwagę na świeżo upieczonych małżonkach, ich uwaga uległaby rozproszeniu. Tablica z planem stołów w subtelny, ale zarazem bezpośredni sposób pokazuje określone miejsce w którym będą siedzieć.

 

Elementy składające się na plan stołów

Dobrze przemyślany plan rozmieszczenia gości, ustawiony w widocznym miejscu powinien być jednym z głównych funkcjonalnych elementów wystroju sali weselnej. Każda tablica może różnić się od siebie motywem, kolorem czcionki czy tez materiałem z którego została wykonana, jednak podstawowymi elementami, które powinny zostać na niej umieszczone to:

  • Plan ułożenia stołów i gości
  • Imiona Państwa Młodych 
  • Data ślubu

Najbardziej pracochłonnym elementem z którym muszą się zmierzyć przyszli małżonkowie to uporządkowanie listy gości w taki sposób, aby przyporządkować każdego z osobna do odpowiedniego stolika. Czas poświęcony przed uroczystością na koordynację i skupienie się na dobrym samopoczuciu gości wśród najbliższego otoczenia, pozytywnie wpłynie na dobrą zabawę i samopoczucie weselników.

 

Układ stołów na planie stołów

Niektóre aspekty są oczywiste, ale warto o nich przypomnieć. Wybierając sale weselną na której ma odbyć się uroczystość, trzeba pamiętać o tym, aby była dostosowana do liczby zaproszonych osób. Czasami układ sali pozwala na różne konfiguracje układu stołów, a nawet zastosowanie tych bardziej efektownych - okrągłych. Zabierając się za rozstawienie musisz mieć na uwadze czy Twój zamysł jest adekwatny do tego jakimi warunkami powierzchni dysponuje sala.  

Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na podłużne czy też okrągłe stoły, musisz w czytelny sposób, umieścić wszystkie imiona i nazwiska na powierzchni tablicy. Najczęściej goście zapisani są w układzie kolumnowym, jeden pod drugim. Niekiedy widnieją obok siebie. Należy jednak pamiętać, aby w ostatecznym rozrachunku był dla wszystkich zrozumiały i czytelny.

 

Personalizowane i indywidualne projekty planu stołów

Oferujemy duży wybór motywów, aby każda Para Młoda, która planuje jeden z najważniejszych dni w swoim życiu, wybrała coś dla siebie. Dobór odpowiedniego wzoru do stylu wesela to nie lada wyzwanie. Dekorys umożliwia m.in. dopasowania kilku podstawowych elementów jak: imiona Pary Młodej i datę ślubu. Jednak to nie koniec! Indywidualne projektu planu stołów weselnych to element, który nas wyróżnia! Nie musisz wybierać standardowych produktów. Stwórz własny na podstawie swoich inspiracji i pomysłów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium