• SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

Numerki na stół jest idealnym pomysłem na piękną dekorację sali weselnej, która wzbogaci wystrój o dodatkowe elementy i nada uroczystego charakteru. Taki dekor będzie świetnym rozwiązaniem, aby zapanować nad organizacją stołów dla gości. W trosce o porządek i gości warto umieść numeracje stolików, aby każdy weselnik bez problemu trafił we wskazane miejsce i zaczął szampańską zabawę. Postaw na wspaniałe trendy weselnej dekoracji na stół dla gości, wykonane ze szkła akrylowego, zachwycą swoją okazałością. 

Numerki na stół

Numery na stół weselny - elegancki detal 

Tabliczki z numeracją stołów weselnych to elementy dekoracji sali, a dokładnie stołów weselnych, dzięki którym cała aranżacją ślubna nabiera wyjątkowego charakteru. Dekoracje ślubne i wystrój sali weselnej powinny stanowić jedną spójna całość, dlatego jednym z ważniejszych momentów podczas przygotowań weselnych jest wybór motywu przewodniego. Numery stołów są detalem, który doskonale uzupełnia całą wizualną oprawę. Dobrze dobrana i oryginalna tzw. papeteria ślubna tworzy efektowne dopełnienie m.in. zastawy stołowej oraz kompozycji kwiatowych.  

 

Numerki na stół weselny - praktyczny dodatek na wesele

Para Młoda tuż przed ślubem musi zmierzyć się z ustaleniem miejsc siedzących przy stole oraz ich rozstawieniu na sali weselnej. To dzięki temu, goście weselni w sposób uporządkowany kierują się w wyznaczonym kierunku i skupiają swoja uwagę na najważniejszych elementach wesela. Powinny być dobrze widoczne nawet z drugiego końca sali, przecież to dzięki nim, każda osoba o wiele szybciej zajmie wskazane mu miejsce. Uporządkowanie weselników to nie lada wyzwanie, jednak dzięki zamieszczonej numeracji, wiele aspektów organizacyjnych ulegnie usprawnieniu. Obsługa wesela ma nie lada zadanie, musi mierzyć się z  serwowaniem posiłków dla wszystkich gości. Dzięki numerkom odnalezienie się na sali, będzie o wiele bardziej praktyczniejsze. To połączenie funkcjonalności z elegancką formą wykonania. ransparentne dekoracje na wesele są jednym z najmodniejszych elementów wystroju sali, które zachwycają nowoczesnym stylem, a zarazem klasycznymi wzorami kwiatów. 

 

Oryginalne pomysły na numeracje stołów weselnych

Oznaczenia stołów weselnych to coraz częściej jeden z najważniejszych elementów dekoracji, które Młoda Para musi uwzględnić podczas zamówień papeterii ślubnej. Wygląd dekoru zależ tylko od kreatywności i motywu przewodniego wesela. Standardowe tabliczki wykonane są z papieru na którym widnieje nadrukowana liczba. Okres takiej numeracji już dawno uległ zmianie.

Nowoczesne wzory oraz materiały z których wykonuje się takie akcesoria na stół weselny, pozwalają na dopasowanie najmniejszych szczegółów. Jednym z modniejszych materiałów z których tworzy się numerację jest szkło akrylowe. Zachwyca ono wszystkich swoim nowoczesnym i designerskim wykonaniem. Dzięki transparentnej formie można na niej umieścić dowolny nadruk UV.  Dekoracyjny papier, naturalne drewno lub wspomniane już plexi - każdy z nich nada wyjątkowego charakteru w odpowiednio wybranej oprawie wizualnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium